previous arrow
next arrow
całodobowy   kontakt   telefoniczny     tel/fax  94  363  40  05     kom.  604  564   418          Drawsko Pom.    ●  Złocieniec  ●  Czaplinek  ●  Wierzchowo  ●  Ostrowice  ●  Kalisz  Pom.  ●  Ińsko
Slider

Zakład Usług Pogrzebowych Piotr Skrzypczak

Jesteśmy pierwszym prywatnym przedsiębiorstwem pogrzebowym na terenie całego powiatu drawskiego, usługi pogrzebowe świadczymy od 1990 roku. Siedziba zakładu mieści się w budynku przy ulicy Kosynierów 3 w Drawsku Pomorskim.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować sobie wizerunek firmy pogrzebowej rzetelnej i godnej zaufania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Przykładamy dużą staranność do jakości wykonywanych usług i potrzeb klienta. Wychodząc im na przeciw, załatwiamy wszystkie formalności związane z pogrzebem.

Posiadamy przedstawicieli zagranicznych w Hiszpanii, Niemczech, Norwegii i Szwecji co usprawnia nam wdrożenie procedury sprowadzenia zwłok z poza granic naszego kraju.

Nieustannie się kształcimy, rozwijamy i zdobywamy nową niezbędną wiedzę do rozwoju naszej firmy. Jeździmy na szkolenia i kursy poznając nowe techniki i metody pielęgnacji, wizażu, toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki zwłok. Jako nieliczni posiadamy certyfikat z tanatopraksji – balsamacji zwłok.