Dom Pogrzebowy Skrzypczak w Drawsku Pomorskim i w Złocieńcu

Jesteśmy pierwszym prywatnym przedsiębiorstwem pogrzebowym na terenie powiatu drawskiego. Nasze Domy Pogrzebowe znajdziecie Państwo w Drawsku Pomorskim i w Złocieńcu.

Usługi pogrzebowe świadczymy nieprzerwanie od 1990 roku. Obdarzając nas kredytem zaufania z naszego doświadczenia skorzystało już wielu mieszkańców naszego miasta i powiatu. Wieloletnie doświadczenie i rzetelna działalność pozwoliły nam wypracować wizerunek firmy pogrzebowej godnej zaufania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Przykładamy dużą wagę do jakości świadczonych usług i realizacji potrzeb naszych klientów. Wychodząc im na przeciw załatwiamy zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanym z pogrzebem.

dom pogrzebowy złocieniec

Posiadamy przedstawicieli zagranicznych w Hiszpanii, Niemczech, Norwegii i Szwecji co usprawnia nam wdrożenie procedury sprowadzenia zwłok z poza granic naszego kraju.

Nieustannie się kształcimy, rozwijamy i zdobywamy nową niezbędną wiedzę do rozwoju naszej firmy. Jeździmy na szkolenia i kursy poznając nowe techniki i metody pielęgnacji, wizażu, toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki zwłok. Jako nieliczni posiadamy certyfikat z tanatopraksji – balsamacji zwłok.